چرا خودروهای خودران اهمیتی برای مدیرعامل فراری ندارند؟


فراری یکی از معروفترین شرکت‌های تولید سوپراتوموبیل در جهان است و سوابق طلایی در تولید خودروهایی دارد که مردم علاقه والایی به آن دارند، اما توان خرید ندارند. در یکی از بحث‌های روزنامه فایننشال تایمز، مدیرعامل فراری نرم افزار‌ها را به چهار دسته: Infotainment, Performance, Comfort و Autonomous تقسیم کرد وسپس اعلام کرد که نرم افزارهای خودروهای خودران هیچ اهمیتی برای ما ندارند.

برای اولین بار نیست که فراری نسبت به تولید خودروهای خودران علاقه‌ نشان نمی‌دهد و مدیران قبلی این شرکت نیز نظرات مشابهی داشتند. درحال حاضر، فراری در حال توسعه خودروی الکتریکی است و اگرچه از خودروهای خودران استقبال نمی‌کند، بلکه حتی منابعی برای تولید چنین خودروهایی نیز ندارد و نمی‌تواند به شکل مستقل نسبت به این پروژه اقدام کند.

در این بین، Business Insider گزارش داد که مدیرعامل فراری در گفته‌های خود بر “روح خودرو” تاکید کرده و پس از عدم شرکت در ادغام PSA و FCA به فعالیت خود در زمینه تولید خودروهای خود ادامه می‌دهد و دستورات تولید خودروهای خودران را نمی‌پذیرد.

مدیرعامل فراری و خودروهای خودران "چرا خودروهای خودران اهمیتی برای مدیرعامل فراری ندارند؟"

یکی از بزرگترین شرکت‌های تولید خودرو که شرکت‌های شناخته شده‌ای را زیر بال و پر خود گرفته، گروه فولکس واگن است که مالک پورشه، لامبورگینی و بوگاتی ریمااک است. سایر شرکت‌ها مانند: مک لارن در حال رویارویی با مشکلات اقتصادی است و کونیگ زگ بخش قابل توجهی از دقت و سرمایه خود را روی تولید و مهندسی موتور خودرو گذاشته است.

ممکن است ادعای ایلان ماسک برای امنیت تسلا ساخته دیپ فیک باشد

این کمپانی‌های مشهور اگرچه می‌توانند نسبت به توسعه سیستم های کمک راننده اقدام کنند و یا مجوز آنرا از سایر شرکت‌ها دریافت کنند، اما توسعه سیستم رانندگی خودران از مواردی است که دور از ذهن به نظر می رسد.

اشتراک گذاری

متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *