عبور فروش بازی Dead Island 2 از مرز ۲ میلیون نسخه


شرکت Embracer Group اعلام کرد که میزان فروش بازی Dead Island 2 از مرز ۲ میلیون نسخه عبور کرده است.

امبریسر گروپ در گزارش میان‌دوره‌ای سه‌ماهه چهارم سال مالی ۲۰۲۳ شرکت اعلام کرد که بازی Dead Island 2 «بیش از» ۲ میلیون نسخه فروش داشته است. این بازی اکشن نقش‌آفرینی استودیو Dambuster در نخستین هفته انتشار بهترین عملکرد را از نظر میزان فروش و درآمد در میان آثار شرکت PLAION و شرکت Deep Silver داشته است.

لارس وینگفورز، مدیرعامل شرکت Embracer Group در این‌باره اظهار داشت: «خوشحالم که اعلام می‌کنم بازی Dead Island 2 به فروش بیش از ۲ میلیون نسخه‌ای در سراسر جهان دست یافته است. مایه مسرت است که می‌بینیم گذاشتن زمان اضافی در اختیار استودیو Dambuster برای بهینه‌سازی بیشتر بازی نتیجه مطلوبی را به‌دنبال داشته است.

بازی Dead Island 2 در تاریخ ۱ اردیبهشت (۲۱ آوریل) در دسترس بازیکن‌ها قرار گرفت و در ۳ روز نخست انتشار یک میلیون نسخه فروش داشت. این بازی هک اند اسلش در سال ۲۰۱۴ توسط استودیو Yager مراحل توسعه را پشت سر می‌گذاشت، اما در سال ۲۰۱۵ اعلام شد که شرکت Sumo Digital مسئولیت توسعه آن را برعهده گرفته است. در سال ۲۰۱۹ نیز استودیو دامباستر، استودیو داخلی شرکت Deep Silver به‌عنوان سازنده بازی انتخاب شد.

بازی Dead Island 2 درحال‌حاضر در ایکس باکس وان، پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس | ایکس باکس سری اس و کامپیوتر قابل تجربه است. این بازی به‌عنوان بخشی از Expansion Pass میزبان دو بسته الحاقی داستانی خواهد شد که دشمنان، سلاح‌ها و محتوای جدیدی را در دسترس بازیکن‌ها قرار می‌دهد.

اشتراک گذاری

متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *