Company of Heroes 3 در تاریخ ۲۶ آبان منتشر می‌شود


تلسکوپ ۲۲ تیر ۱۴۰۱ دقیقه مطالعه
Company of Heroes 3 در تاریخ ۲۶ آبان منتشر می‌شود
Reading Time: < 1 minute


طبق اعلام رسمی شرکت سگا (SEGA) و رلیک اینترتینمنت (Relic Entertainment)، بازی Company of Heroes 3 در تاریخ ۱۷ نوامبر (۲۶ آبان) منتشر می‌شود.

اینطور که به نظر می‌رسد، Company of Heroes 3 عنوانی بزرگ در سبک استراتژی بی‌وقفه (Real-time Strategy) خواهد بود. بنا بر اعلام رسمی سازندگان، این بازی علاوه بر عملیات ارتش ایتالیا که شامل نقشه‌ای عظیم است، عملیات دیگری نیز دارد که ارتشی جدید با نام Deutsche Afrika Korps را شامل می‌شود. هر دو بخش یادشده در بازی اصلی موجود هستند و به عنوان بسته‌ی گسترش‌دهنده منتشر نخواهند شد.

ویدیوی تازه منتشرشده از این معرفی رسمی در ادامه قابل مشاهده است:

در عملیات دوم می‌توانید تانک‌های آلمانی را به سمت ارتش انگلیس روانه کنید و شاهد نبردی متفاوت با عملیات ایتالیا باشید؛ زیرا در این نقشه، بناهای کوچک، خیابان‌های بزرگ و فضای باز زیادی در اختیار دارید. بنابراین، با میدان نبردی طرف هستید که کاملاً مخصوص تانک‌ها است.

هدف عملیات نیز با عملیات ایتالیا تفاوت دارد. در اینجا، نقشه‌ی متحرک (Dynamic Map) وجود ندارد، بلکه همانند ساختار نسخه‌های قدیمی Company of Heroes، وظیفه دارید تعدادی مأموریت خطی را یکی پس از دیگری به اتمام برسانید که شما را مستقیماً به میانه‌ی جنگ با دشمن می‌برند.

برچسب‌ها :

دیدگاه شما

0 دیدگاه