از Hyenas، بازی جدید سازندگان Total War، رونمایی شد


تلسکوپ ۱ تیر ۱۴۰۱ دقیقه مطالعه
از Hyenas، بازی جدید سازندگان Total War، رونمایی شد


شرکت سگا (SEGA) و استودیوی کریتیو اَسمبلی (Creative Assembly)، سازندۀ Alien: Isolation و سری استراتژیک Total War، از بازی شوتر چندنفره Hyenas رونمایی کردند.

این عنوان برای مدتی طولانی توسط کریتیو اسمبلی در دست ساخت قرار داشته است. این استودیو که آن را برای سری Total War می‌شناسیم، پیش از این در آگهی‌های شغلی خود به یک شوتر در فضا اشاره کرده بود. ساعاتی پیش، این استودیو اعلام کرد که عنوان Hyenas در سبک «چندنفرۀ آنلاین بر پایۀ سرقت» قرار دارد که در آن، بازیکنان در ۵ تیم سه نفره قرار خواهند گرفت و باید لوت‌هایی را از فضاپیماها بدزدند. این عنوان شامل بخش‌هایی می‌شود که جاذبه صفر است.

داستان کلی Hyenas، از این قرار است که شهروندان ثروتمند کرۀ زمین به مریخ مهاجرت کرده‌اند و در این پروسۀ مهاجرت، کرۀ زمین را به مرز نابودی کشانده‌اند، جایی که مردم فقیر در بدبختی زندگی می‌کنند. حالا، این افراد ثروتمند فضاپیماهایی را به زمین فرستاده‌اند تا گنجینه‌های “pop culture” را دوباره به‌دست بیاورند.

تیم سازنده، کریتیو اسمبلی، اعلام کرده است که برای سالیان سال قصد داشته بازی‌ای با تم غیرجدی و استایل هنری رمان مصور تولید کند.

بازی Hyenas در سال ۲۰۲۳ برای پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۵، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس/اس و PC عرضه خواهد شد.

برچسب‌ها :

دیدگاه شما

0 دیدگاه