تاریخ عرضه‌ی بازی High on Life مشخص شد


تلسکوپ ۳۱ خرداد ۱۴۰۱ دقیقه مطالعه
تاریخ عرضه‌ی بازی High on Life مشخص شد
Reading Time: ۲ minutes

استودیوی Squanch Games، سازنده‌ی بازی High on Life، به تازگی تاریخ عرضه‌ی این شوتر اول شخص مترویدوینیا را برای ایکس باکس و PC اعلام کرده است.

 

بدون شک یکی از هایلایت‌های رویداد اخیر ایکس باکس و بتسدا بازی High on Life بود. این بازی شوتر اول شخص علمی-تخیلی توسط یکی از خالقان سریال Rick and Morty یعنی Justin Roiland توسعه یافته و قرار است علاوه بر گیم‌پلی شوتر خود، شامل المان‌های مترویدوینیا باشد. تمام تصاویری که تا به امروز از بازی دیده‌ایم امیدوارکننده بوده‌اند و خوشبختانه به نظر می‌رسد که برای تجربه‌ی این بازی نیاز نیست زیاد صبر کنیم.

به هنگام معرفی بازی، استودیوی Squanch Games اعلام کرد که بازی در ماه اکتبر سال جاری منتشر می‌شود. با این حال خبری از اعلام تاریخ دقیق انتشار نبود. حال به لطف صفحه‌ی بازی در فروشگاه ایکس باکس و تایید رسمی استودیوی Squanch Games در توئیتر، مشخص شده که بازی High on Life در تاریخ ۲۵ اکتبر سال ۲۰۲۲ (سه شنبه، ۳ آبان ۱۴۰۱) عرضه خواهد شد.

بازی High on Life قرار است برای ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس/اس و پلتفرم PC عرضه شود. هم‌چنین می‌توانید این بازی را از روز عرضه بر روی سرویس Xbox Game Pass تجربه کنید.

IRGCPlayground Games
برچسب‌ها :

دیدگاه شما

0 دیدگاه