قابلیت شخصی‌سازی لباس در بازی Gotham Knights وجود دارد


تلسکوپ ۳۰ خرداد ۱۴۰۱ دقیقه مطالعه
قابلیت شخصی‌سازی لباس در بازی Gotham Knights وجود دارد

گفته می‌شود که بازیکنان در بخش کوآپ بازی مورد انتظار Gotham Knights دارای قابلیت‌هایی خواهند بود که در بخش یک‌نفره وجود نخواهند داشت.

 

در Summer Game Fest امسال، شاهد تریلر تازه‌ای از Gotham knights با محوریت نایت‌وینگ (Nightwing) بودیم. با وجود مختصر بودن این تریلر، توانایی انتخاب لباس‌های مختلف برای شخصیت‌های بازی، نکته‌ای بود که توجه‌مان را به خود جلب کرد‌. لباس جذاب نینجایی، تنها یکی از مواردی بود که در این تریلر نمایش داده شد. فلور مارتی (Fleur Marty)، که مدیر تولید بازی Gotham Knights محسوب می‌شود، به همراه جف النور (Geoff Ellenor)، در گفت‌و‌گویی که اخیراً با Game Informer داشتند، از توانایی بازیکنان برای شخصی‌سازی لباس‌‌ها سخن گفته و اظهار داشتند که شوالیه‌ها، دارای لباس‌هایی با استایل متفاوت خواهند بود و هر لباس قابلیت ایجاد تغییرات در رنگ و نوع مواد استفاده شده در آن‌ها را خواهد داشت.

مارتی در این مصاحبه بیان داشت:

هر کدام از شوالیه‌ها دارای ۱۱ نوع لباس مختلف خواهند بود. هر لباس دارای فرم و استایل مخصوص به خود است و بازیکنان قادر خواهند بود تا جنس مواد استفاده شده در لباس‌ها و رنگ آن‌ها را شخصی‌سازی کنند.

النور در این مورد می‌گوید:

هر لباس، در واقع یک طرح اولیه با ویژگی‌های مخصوص به خود محسوب می‌شود و بازیکنان با پیشرفت در بازی، قادر خواهند شد تا موارد مد نظر خود را به آن بی‌افزایند.در بخش کوآپ، بازیکنان می‌توانند دوستان خود را به بازی دعوت کنند و تنظیمات مربوط به این بخش و نحوه مشارکت دیگران را طبق میل خود ایجاد کنند. بازیکنان قادر به تجربه بازی به صورت تک‌نفره نیز خواهند بود، اما در این حالت برخی قابلیت‌ها از قبیل به زمین زدن حریف در بازی وجود نخواهد داشت؛ این قابلیت مختص بخش کوآپ است، چرا که ما قصد داشتیم دگرگون شدن گیمپلی بازی در زمانی که بازیکنان به صورت جمعی بازی می‌کنند را به آن‌ها نشان دهیم. از طرف دیگر، سبک و سیاق هر شوالیه در مبارزاتش متفاوت خواهد بود. هر مبارز دارای رویکردی خاص در نبردها است؛ برای مثال Nightwing، از توانایی‌های خود برای محافظت از دوستانش استفاده کرده و به خاطر آنان سینه سپر می‌کند.

هر دو بازیکن قادر خواهند بود تا شخصیتی یکسان برای خود انتخاب کنند و این باعث خلق لحظاتی بامزه خواهد شد. مارتی در این مورد می‌گوید:

ما انتخاب را بر عهده بازیکنان می‌گذاریم. برخی بازیکنان می‌خواهند با شخصیت‌های مختلف بازی کنند و برخی دیگر به این موضوع اهمیت نمی‌دهند. نمی‌خواهم چیزی را برملا کنم، اما قابلیت انتخاب دو شخصیت یکسان در بخش کوآپ، باعث خلق لحظات جذابی خواهد شد. ما به بازیکنان حق آزادی عمل داده‌ایم.

بازی Gotham Knights در ۲۵ اکتبر امسال راهی ایکس باکس سری ایکس/اس، پلی استیشن ٥ و PC خواهد شد.

برچسب‌ها :

دیدگاه شما

0 دیدگاه