تفاوت های افراد گربه دوست و سگ دوست + آمارهای جالب


تلسکوپ ۱۳ بهمن ۱۴۰۰ دقیقه مطالعه
تفاوت های افراد گربه دوست و سگ دوست + آمارهای جالب


🌻 تلسکوپ

شاید برای خودتان معلوم باشد آدمی هستید که با گربه ها می س ازید، یا بیشتر ترجیح می دهید وقت تان را با سگ ها بگذرانید، اما بعضی ها درست نمی دانند کدام طرف خط ایستاده اند و هدف از این مطلب کمک کردن به آنهاست. خیلی ها در خانه شان حیوان نگه می دارند، حالا ممکن است حیوانشان خزنده باشد، یا سگ و گربه و پرنده. اما آمارها نشان می دهند مردم معمولا ترجیح می دهند در خانه شان سگ یا گربه داشته باشند. آمارهایی که البته در آمریکا به دست آمده است.

ویژگی های شخصیتی آدم های طرفدار گربه ها

  • زن ها بیشتر از مردها به گربه ها تمایل دارند.
  • گربه دوستها ۱۱ درصد بیشتر از سگ دوست ها درونگرا هستند.
  • گربه دوستها ۱۱ درصد بیشتر از سگ دوستها رفتارهای غیر معمول دارند و آدم هایی خلاف جریان هستند.
  • به نسبت سگ دوست ها کمتر تمایل به سلطه گری و امر و نهی دارند.
  • گربه دوست ها معمولا آدم های آزادیخواه تر و لیبرال تری هستند.
  • احتمال اینکه در مهمانی همراه دوستانشان بمانند، به نسبت سگ دوست ها، ۳۶ درصد بیشتر است.

آدم های سگ دوست و گربه دوست با هم تفاوت های زیادی دارند

۴۱ درصد افراد خودشان را گربه دوست و ۷۱ درصد خود را دوستدار سگ ها میدانند. آدم هایی که هم به سگ ها علاقه مندند و هم به گربه ها، معمولا بیشتر اهل کنار آمدن با سگ ها هستند

ویژگی های شخصیتی آدم های سگ دوست

مردها بیشتر از زن ها به سگ علاقه دارند. سگ دوست ها به نسبت گربه دوست ها ۱۵ درصد برونگراتر هستند. احتمال اینکه آدم های محافظه کاری باشند ۵۰ درصد بیشتر است. میزان وجدان گرایی و وظیفه شناسی شان ۱۱ درصد بیشتر از گربه دوست هاست. آنها نسبت به گربه دوست ها ۱۳ درصد بشاش ترند و همنشینی با آنها دلپذیرتر است. کم و بیش آدم های قابل اعتمادتری هستند. احتمال اینکه در محیط های اجتماعی و دورهمی ها به دنبال توجه باشند بیشتر است.

تحصیلات

گربه دوست ها ۱۷ درصد بیشتر از سگ دوست ها ممکن است مدرک کارشناسی ارشدشان را گرفته باشند. طرفداران سگ ها ۲۸ درصد بیشتر از گربه دوست ها احتمالش می رود که هنوز دانشجو باشند.

محل زندگی

گربه دوست ها ۲۹ درصد بیشتر احتمال دارد ساکن شهر باشند. ۳۳ درصد بیشتر احتمال دارد که تنها زندگی کنند و دو برابر بیشتر از سگ دوست ها در آپارتمان زندگی می کنند.

سگ دوست ها ۳۰ درصد بیشتر احتمال می رود که ساکن مناطق حومه ای یا روستایی باشند. احتمالا ازدواج کردنشان به نسبت گربه دوست ها بیشتر است و احتمال اینکه صاحب خانه ای باشند که در آن ساکن اند ۲۸ درصد بیشتر است.

حالا این ویژگی ها را مرور کنید و ببینید آدم سگدوستی هستید یا گربه ها را ترجیح می دهید.

برچسب‌ها :

دیدگاه شما

0 دیدگاه