page contents

روند توسعه همکاری در سایت تلسکوپ به راحتی قابل توضیح بوده و در اینجا به صورت مختصر به آن میپردازیم!

روند کار با مشتریان

مشتریان و استفاده کنندگان عزیز هم که در تلسکوپ فعالیت دارند و از این دایرکتوری جامع برای خرید و استفاده از کسب و کارها استفاده میکنند ، میتوانند با ارسال نظر به کسب و کاری که ازش استفاده کردند و از خدماتش راضی یا ناراضی بودند شانس برنده شدن خود را در تلسکوپ افزایش بدهند

تلسکوپ هر ماه بین کسانی که نظرات خود را ارسال میکنند قرعه کشی برگذار میکنه که به یکی از برندگان مبلغ 1 میلیون ریال رو تقدیم میکنه!!

شما هرچه نظرات بیشتری در تلسکوپ ارسال کنید شانس برنده شدن شما و انتخاب شماره شما برای قرعه زیاد میشود و میتوانید فقط با نظر دادن برنده یکی از دوره‌های قرعه کشی ماهیانه ما بشوید

میتوانید با کلیک بر روی تصویر زیر برندگان دوره قبل رو مشاهده کنید

همچنین با برنده شدن مشتریانی که نظر داده اند ، کسب و کاری که به آن نظر داده شده هم برنده 1000 عدد کارت ویزیت رایگان شده و در روزی مشخص و پس از برگذاری یک دیدار از سوی مشتری و صاحب کسب و کار جوایز تقدیم هر دو برنده خواهد شد

روند کار با کسب و کارها

پس از اینکه آموزش ثبت کسب و کار رایگان در تلسکوپ را با کلیک بر روی عکس زیر مشاهده کردید و کسب و کار شما از سوی پشتیبانان تلسکوپ تایید شد و آگهی شما نمایش داده شد ، مزایای زیادی برای شما و مشتریانتان فعال میشود

پس از ثبت کسب و کار رایگان در تلسکوپ صفحه‌ای مخصوص به آگهی شما ساخته میشود و در اختیار شما قرار میگیرد ، که هر چقدر بازدیدکنندگان آگهی شما بیشتر باشد شانس حضور در بین برترین آگهی‌ها برای شما بیشتر میشود و علاوه بر اینکه آگهی شما در سایت ما ثبت شده و به سرعت در گوگل نمایش داده میشود ، در صفحه اصلی و در جایگاه برترین کسب و کارها هم قرار میگیرد.

در سایت تلسکوپ روزانه صدها نفر به ثبت آگهی و مشاهده آگهی‌ها مشغول هستند و اگر شما در بین برترین کسب و کار‌ها قرار بگیرید تقریبا 80 درصد از بین صدها نفر شما را مشاهده کرده و با کسب و کار شما هم آشنا میشوند.

تنها مزیت بازدیدکننده زیاد فقط قرار گرفتن در برترین‌ها نیست بلکه شما میتوانید با معرفی بیشتر و بیشتر آگهی خود به مشتریان و مردم میتوانید با رسیدن به حداکثر بازدیدها به راحتی شامل کــــلی مزیت اضافه شوید.

یکی از خدماتی که از همان ابتدا در اختیار شما قرار میگیرد ، لینک کوتاه آگهی شماست که نه تنها شما با انتشار آن بازدید دریافت میکنید همچنین میتوانید با انتشار این لینک در شبکه‌های اجتماعیتون آگهی خودتون رو پربازدید و جایگاه اون رو در گوگل ارتقا دهید!!!!

بله به راحتی و فقط و فقط با اشتراک این لینک میتوانید هم به برترین‌ها برسید و هم به رتبه آگهیتون در گوگل کمکی کرده باشید!

پس از اینکه شما شروع به فعالیت و نشر آگهی کسب و کار خود کردید و آگهی رایگان شما به ۲۰۰ بازدید رسید برگه زیبایی که شامل بارکد صفحه شما میشود در اختیارتان قرار میدهیم تا آن برگه را در مکانی شلوع ( مثل ویترین مغازه و یا جلوی میز صندوق و ... ) بچسبانید تا مشتریان شما به راحتی و فقط با اسکن کردن بارکد شما به آگهی کسب و کار هدایت شوند و بتوانند به راحتی نظرات خودشون رو نسبت به کارکرد شما در اختیار عموم بگذارند تا ، کسانی که میخواهند با کسب و کار شما کار کنند آشناییت قبلی با شما داشته باشند.

پس از فعالیت شما با بارکدی که در اختیار شما قرار گرفت اگر آگهی خود را به ۵۰۰ بازدید رساندید و تعامل بیشتری با مشتریان خود داشتید ، از سمت سایت تلسکوپ پنل پیامکی رایگانی در اختیار شما قرار میگیرد تا به کمک آن مشتریان خود را از آمدن اجناس و خدمات جدید و یا تخفیف‌های خود با خبر کنید.

شما با رسیدن به ۱۰۰۰ عدد بازدید هدیه ویژه طراحی و چاپ کارت ویزیت همراه با بارکد را از ما دریافت میکنید ، فقط لازمه که کمی فعالیت خود را بیشتر کرده تا به این بازدید برسید تا ما اطلاعات شما را برای طراحی کارت ویزیت از شما دریافت کرده و آن را طراحی و چاپ میکنیم و در سریعترین زمان برای شما میفرستیم